Jak kupić?

Namalowane przez siebie obrazy sprzedaję tylko i wyłącznie poprzez portal aukcyjny Allegro. Zarówno ja, jak i moi Klienci bardzo sobie cenimy tę formę sprzedaży – głównie z uwagi na bezpieczeństwo transakcji, zarówno dla Kupujących, jak i Sprzedających. Poza tym sprzedawanie poprzez licytację uwalnia mnie od krępującego obowiązku określenia ostatecznej ceny za obraz – Kupujący sam ustala, ile jest gotów za niego zapłacić.

Jak znaleźć mnie na Allegro? Nic prostszego! :) Klikając tutaj, zostaniesz automatycznie "teleportowany" na moją allegrową stronę. Znajdziesz tam szczegółowe dane mojej firmy, warunki zakupu, przydatne informacje o sposobie pakowania oraz przesyłce zakupionych prac, a poniżej tych wiadomości – aktualną ofertę obrazów na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mojego obrazu, możesz wziąć udział w licytacji! Aby nie przegapić moich aukcji, dodaj mnie do listy Ulubionych Sprzedających. Możesz to zrobić klikając tutaj. Dzięki zmianie odpowiednich ustawień, będziesz mógł dostawać e-maile z powiadomieniami o moich nowych aukcjach.

created by pafflick